Радна тела

Скупштина општине образује радна тела у виду комисија и савета, ради разматрања појединих питања из своје надлежности. Скупштина, по потреби може образовати повремене комисије, радне групе и друга повремена радна тела, ради разматрања појединих питања из своје надлежности.

Скупштина бира чланове радних тела из реда одборника и грађана.

Радна тела Скупштине ГО Чукарица су:

 

ИЗБОРНА КОМИСИЈА ГО ЧУКАРИЦА

За председника:

Игор Митровић, дипл.правник, на предлог одборничке групе (АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ)

 

За заменика председника:

Марко Миловановић, дипл.правник, на предлог одборничке групе (АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ)

 

1. За члана: Филип Жугић, на предлог одборничке групе (АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ)

 

За заменика члана: Весна Лаврич, на предлог одборничке групе (АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ)

 

2. За члана: Мирјана Обрадовић, на предлог одборничке групе (АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ)

 

За заменика члана: Невенка Живојиновић, на предлог одборничке групе (АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ)

 

3. За члана: Никола Томашевић, на предлог одборничке групе (СПС-ЈС)

 

За заменика члана: Павле Срдић, на предлог одборничке групе (СПС-ЈС)

 

4. За члана: Ђорђе Ђорђевић, на предлог одборничке групе (Др ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ-СРПСКА РАДИКАЛНА СТРАНКА)

 

За заменика члана: Горан Милановић, на предлог одборничке групе (Др ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ-СРПСКА РАДИКАЛНА СТРАНКА)

 

5. За члана: Дарко Ракић, на предлог одборничке групе (НАША ОДБОРНИЧКА ГРУПА)

 

За заменика члана: Мирко Стојановић, на предлог одборничке групе (НАША ОДБОРНИЧКА ГРУПА)

 

6. За члана: Жељко Бјелопетровић, на предлог одборничке групе (ДЕМОКРАТСКА ЧУКАРИЦА)

 

За заменика члана: Khaled Qasem, на предлог одборничке групе (ДЕМОКРАТСКА ЧУКАРИЦА)

 

За секретара: Бојан Поповић, дипл.правник

За заменика секретара: Владислав Младеновић, дипл.правник

Технички секретар: Гордана Поповић, дипл. правник

 

АДМИНИСТРАТИВНА КОМИСИЈА

За председника:

1. Мирјана Андрић (АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ)

За чланове:

2. Мирјана Станковић (АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ)

3. Вукосав Бадњар (АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ)

4. Тијана Шурбатовић (СПС-ЈС)

5. Рајко Ђекић (Др ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ-СРПСКА РАДИКАЛНА СТРАНКА)

6. Лука Кебара (АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ)

7. Ивана Мијатовић (ДЕМОКРАТСКА ЧУКАРИЦА)

 

КОМИСИЈA ЗА ПРОПИСЕ

1. Ратомир Луковић, председник (СПС-ЈС)

2. Марко Миловановић, члан (АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ)

3. Лука Кебара, члан (АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ)

4. Соња Митровић Лукић,члан (АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ)

5. Душан Миждало, члан (Др ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ-СРПСКА РАДИКАЛНА СТРАНКА)

6. Катарина Ђукић,члан (ДЕМОКРАТСКА ЧУКАРИЦА)

7. Весна Ђорђевић Анастасовски, члан (ДЕМОКРАТСКА ЧУКАРИЦА)

 

КОМИСИЈA ЗА УРБАНИЗАМ, КОМУНАЛНА ПИТАЊА, ЗАШТИТУ ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ И НАЗИВЕ ТРГОВА И УЛИЦА

1. Горан Гајић, председник (АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ)

2. Мирко Стаматовић, члан (АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ)

3. Светозар Стошић, члан (АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ)

4. Небојша Пршић, члан (СПС-ЈС)

5. Ненад Ристић, члан (Др ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ-СРПСКА РАДИКАЛНА СТРАНКА)

6. Никола Ђукановић,члан (Др ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ-СРПСКА РАДИКАЛНА СТРАНКА)

7. Никола Марковић, члан (ДЕМОКРАТСКА ЧУКАРИЦА)

 

КОМИСИЈA ЗА ПРЕДЛАГАЊЕ НАГРАДА ОПШТИНЕ ЧУКАРИЦА

1. Миливоје Рупић, председник (АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ)

2. Ивана Мијатовић, заменик председника (ДЕМОКРАТСКА ЧУКАРИЦА)

3. Вукосав Бадњар, члан (АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ)

4. Љубинко Ђуровић, члан (АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ)

5. Александар Томић, члан (СПС-ЈС)

6. Верица Нововић, члан (Др ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ-СРПСКА РАДИКАЛНА СТРАНКА)

7. Милијана Синђелић,члан (СПС-ЈС)

8. Милан Тлачинац, члан (ДЕМОКРАТСКА ЧУКАРИЦА)

9. Милица Милетић, члан (АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ)

 

КОМИСИЈA ЗА ОБЕЛЕЖАВАЊЕ ЗНАЧАЈНИХ ДАТУМА ИЗ ИСТОРИЈЕ ЧУКАРИЦЕ И ЗАШТИТУ СПОМЕНИКА И СПОМЕН ОБЕЛЕЖЈА

1. Илија Ђурић, председник (АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ)

2. Зоран Алимпић, члан (ДЕМОКРАТСКА ЧУКАРИЦА)

3. Љубинко Ђуровић, члан (АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ)

4. Милета Михајловић, члан (АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ)

5. Љиљана Јовановић Нешић, члан (СПС-ЈС)

6. Никола Ђукановић, члан (Др ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ-СРПСКА РАДИКАЛНА СТРАНКА)

7. Божо Рајковић,члан (СПС-ЈС)

8. Бранко Стојковић, члан - Општински одбор СУБНОР-а Чукарица

9. Никола Кривошић, члан - Удружење потомака солунских ратника''Др Арчибалд Рајс''

10. Живота Јоксимовић, члан - Савез потомака ратника Србије 1912-1920

11. Драган Живановић, члан - Српски ратни ветерани општине Чукарица

12. ____________, члан - Удружење бораца ратова од 1990. године

13. Новица Стевановић, члан – Југословенска војска у Отаџбини од 1941-1945 године

 

САВЕТ ЗА ПИТАЊА ЛОКАЛНЕ САМОУПРАВЕ

1. Ратомир Луковић, председник (СПС-ЈС)

2. Мирјана Станковић, члан (АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ)

3. Горан Гајић, члан (АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ)

4. Миливоје Рупић, члан (АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ)

5. Ирена Томашевић, члан (Др ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ–СРПСКА РАДИКАЛНА СТРАНКА)

6. Јелена Ашковић, члан (ДЕМОКРАТСКА ЧУКАРИЦА)

7. Ђорђе Милошевић,члан (ДЕМОКРАТСКА ЧУКАРИЦА)

 

САВЕТ ЗА БУЏЕТ И ФИНАНСИЈЕ

1. Мирјана Андрић, председница (АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ)

2. Ана Дудуковић, члан (АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ)

3. Немања Плавшић, члан (АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ)

4. Ратомир Луковић, члан (СПС-ЈС)

5. Душан Зеленовић, члан (Др ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ – СРПСКА РАДИКАЛНА СТРАНКА)

6. Зоран Алимпић, члан (ДЕМОКРАТСКА ЧУКАРИЦА)

7. Верица Нововић,члан ((Др ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ – СРПСКА РАДИКАЛНА СТРАНКА)

 

САВЕТА ЗА ПРИВРЕДНА ПИТАЊА

1. Рајко Ђекић, председник (СРС)

2. Душан Марић, члан (АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ)

3. Соња Митровић Лукић, члан (АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ)

4. Дарко Панџа, члан (АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ)

5. Божо Рајковић, члан (СПС-ЈС)

6. Јован Анђелковић, члан (ДЕМОКРАТСКА ЧУКАРИЦА)

7. Нада Јелић,члан (СПС-ЈС)

 

САВЕТА ЗА УНАПРЕЂЕЊЕ ЗДРАВСТВЕНЕ ЗАШТИТЕ, ЗАШТИТЕ ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ И СОЦИЈАЛНЕ ЗАШТИТЕ

1. Драгана Спасеновић, председник (АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ)

2. Ивана Чучковић, члан (АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ)

3. Стефан Цветковић, члан (ДЕМОКРАТСКА ЧУКАРИЦА)

4. Светозар Стошић, члан (АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ)

5. др Рајко Срдић,члан (СПС-ЈС)

6. Ружица Николић,члан (Др ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ-СРПСКА РАДИКАЛНА СТРАНКА)

7. Десанка Ћетковић,члан (ДЕМОКРАТСКА ЧУКАРИЦА)

 

САВЕТ ЗА ОБРАЗОВАЊЕ И ВАСПИТАЊЕ, КУЛТУРУ, ФИЗИЧКУ КУЛТУРУ И ИНФОРМИСАЊЕ

1. Сузана Бабић, председник (АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ)

2. Иван Марјановић, члан (ДЕМОКРАТСКА ЧУКАРИЦА)

3. Ивана Васић, члан (АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ)

4. Ратко Кењић, члан (АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ)

5. Милутин Шошкић, члан (СПС-ЈС)

6. Иван Голубовић, члан (Др ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ-СРПСКА РАДИКАЛНА СТРАНКА)

7. Петар Мандић,члан (СПС-ЈС)

 

САВЕТ ЗА ЕНЕРГЕТИКУ

1. Наташа Пантић, председница (АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ)

2. Јовица Гостојић, члан (АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ)

3. Милица Милетић, члан (АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ)

4. Саша Братић, члан (СПС-ЈС)

5. Миладин Димитријевић, члан (Др ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ-СРПСКА РАДИКАЛНА СТРАНКА)

6. Зоран Кнежевић, члан (ДЕМОКРАТСКА ЧУКАРИЦА)

7. _____________ , члан – ЈКП ''Београдске електране''

8. Драган Јекнић, члан – ''ЕПС Дистрибуција''

 

САВЕТ ЗА ВЕРЕ

1. Вукослав Бадњар, председник (АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ)

2. Вук Јанковић, члан (АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ)

3. Зоран Алимпић, члан (ДЕМОКРАТСКА ЧУКАРИЦА)

4. Ивана Алимпијевић, члан (АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ)

5. Никола Јелић, члан (СПС-ЈС)

6. Душан Хаџи-Мицковић, члан (Др ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ-СРПСКА РАДИКАЛНА СТРАНКА)

7. Јелица Стошић,члан ((Др ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ-СРПСКА РАДИКАЛНА СТРАНКА)

8. Славко Божић, члан - Српска православна црква

9. Лојза Летоња, члан – Католичка црква

10. Павле Рунић, члан – Хришћанска адвентистичка црква

11. Мустафа еф Јусуфспахић, члан – Исламска верска заједница

 

САВЕТ ЗА ПРАЋЕЊЕ МАЛОЛЕТНИЧКЕ ДЕЛИКВЕНЦИЈЕ И БОЛЕСТИ ЗАВИСНОСТИ НА ТЕРИТОРИЈИ ГРАДСКЕ ОПШТИНЕ ЧУКАРИЦА

1. Илија Ђурић, председник (АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ)

2. Ивана Чучковић, члан (АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ)

3. Горан Настић, члан (АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ)

4. Благица Стојановић, члан (СПС-ЈС)

5. Далибор Градина, члан (Др ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ-СРПСКА РАДИКАЛНА СТРАНКА)

6. Катарина Ђукић, члан (ДЕМОКРАТСКА ЧУКАРИЦА)

7. Звездан Брадић,члан (СПС-ЈС)

8. Биљана Јовановић, члан - ОУП Чукарица

9. ________________, члан - Центар за социјални рад

10. Марина Митић, члан - Дом здравља ''Др. Симо Милошевић''

 

САВЕТ ЗА ОМЛАДИНУ

1. Мирјана Станковић, председница (АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ)

2. Горан Гајић, члан (АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ)

3. Катарина Ђукић, члан (ДЕМОКРАТСКА ЧУКАРИЦА)

4. Ивана Чучковић, члан (АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ)

5. Миљан Радоњић, члан (СПС-ЈС)

6. Милош Радоњић, члан (Др ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ-СРПСКА РАДИКАЛНА СТРАНКА)

7. Горан Милановић,члан (Др ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ-СРПСКА РАДИКАЛНА СТРАНКА)

 

САВЕТ ЗА РОДНУ РАВНОПРАВНОСТ

1. Весна Ћелић, председница (АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ)

2. Милица Милетић, члан (АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ)

3. Сузана Бабић, члан (АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ)

4. Гордана Ађанчић, члан (СПС-ЈС)

5. Гордана Бракус, члан (Др ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ-СРПСКА РАДИКАЛНА СТРАНКА)

6. Mirjana Qasem, члан (ДЕМОКРАТСКА ЧУКАРИЦА)

7. Соња Аџић,члан (ДЕМОКРАТСКА ЧУКАРИЦА)